Klikk for å laste ned .pdf
Resultater 2019

Resultater: Prolog 16.08.2019

Fra Venstre Arngrim Sørumshaugen, Tuva Anine Brusveen-Jensen og Margrete Røssum Dyrhovd.

 Klasse G11|12

 

  Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Oliver Stangstuen Kjeldsberg

Vind IL

00:05:21

2

Haldor Fauske Jørstad

Øystre Slidre IL

00:05:46

 Klasse G13|14

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Torjus Brusveen-Jensen

Lyn Ski

00:06:52

2

William Tømterud

Harestua IL

00:07:23

3

Mathias Wattum

Nordre Land IL

00:07:25

4

Jørgen Skrindsrud Nordaas

Øystre Slidre IL

00:08:00

5

Marius Granvold

Vind IL

00:08:07

6

Sindre Jøranli

Torpa Ski

00:08:13

7

Magnus Bergsbakken

Etnedal Skilag

00:08:15

8

Johannes Svenson

Øystre Slidre IL

00:08:51

9

Johannes Bakke

Vind IL

00:09:19

 Klasse G15|16

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Eskil Engdal

Vind IL

00:06:16

2

Emil Martman Dyste

Østre Toten Skilag

00:06:32

2

Eirik Syrdalen Dovland

Fossum IF

00:06:46

4

Erik Røstad

Nordre Land IL

00:06:54

5

Martin Darre-Næss

Fossum IF

00:06:55

6

Teodor Slaatsveen Riddervold

Fossum IF

00:07:15

7

Thomas Sørbøen

Bagn IL

00:07:15

8

Elias Månum Esp

Etnedal Skilag

00:08:11

9

Jonatan Heimdal Korshavn

Nordre Land IL

DNS

Klasse J11|12

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Eline Gigstad Bergene

Skrautvål IL

00:50:40

2

Elise Stangstuen Kjeldsberg

Vind IL

00:05:56

Klasse J13|14

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Sara Agnethe Granvang Tronrud

Nordre Land IL

00:05:03

2

Martine Dyste

Østre Toten Skilag

00:05:08

3

Emilie Månum Esp

Etnedal Skilag

00:05:43

4

Ida Øverli Støen

Lillehammer Skiklub

00:05:54

Klasse J15|16

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Iselin Stangstuen Kjeldsberg

Vind IL

00:07:39

2

Mathilde Nordeng

Nordre Land IL

00:07:44

3

Hedda Nyhagen

Rogne IL

DNS

 Klasse K17|18

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Tuva Anine Brusveen-Jensen

Lyn Ski

00:06:30

2

Janne Ballangrud Seierstad

Raufoss IL Langrenn

00:06:54

3

Tuva Johnsen

Raufoss IL Langrenn

00:07:00

4

Ingrid Dragerengen

Raufoss IL Langrenn

00:07:16

 Klasse K19|20

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Annette Berntsen

Vind IL

00:06:51

2

Thea Snortheimsmoen

Vestre Slidre IL

00:06:54

3

Hedda Holden

Vestre Slidre IL

00:07:34

4

Natascha Nina Silber

Vind IL

00:07:51

 Klasse K Senior

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Margrete Røssum Dyrhovd

Krødsherad IL

00:06:30

2

Dorthe Ballangrud Seierstad

Raufoss IL Langrenn

00:06:36

3

Gina Flugstad Øistuen

Lyn Ski

00:06:37

 Klasse M17|18

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Vegard Thon

Etnedal Skilag

00:09:51

2

Ask Grøtan Wang

Fossum IF

00:10:27

3

Per Ingvar Tollehaug

Eiker Skiklubb

00:10:32

4

Anders Alme Eng

Nordre Land IL

00:10:48

5

Imre Sagbakken Myrland

Raufoss IL Langrenn

00:10:56

6

Hans Kristian Dokken

Nordre Land IL

00:12:54

7

Christian Thon Christensen

Skrautvål IL

DNS

 Klasse M19|20

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Arngrim Sørumshaugen

Gjøvik Skiklubb

00:09:45

2

Rune Hermundstad Grobakken

Rogne IL

00:10:17

3

Nils Henrik Kvale

Østre Toten Skilag

00:10:23

4

Ivar Dragerengen

Raufoss IL Langrenn

00:10:39

5

Bendik Lae Steinsrud

Raufoss IL Langrenn

DNS

 Klasse M Senior

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Fredrik Fuglerud Flugstad

Gjøvik Skiklubb

00:09:49

2

Marius Viken Vesterås

Varde IL

00:09:52

3

Even Olaus Seeberg

Nittedal IL

00:10:02

4

Sigurd Hulbakk

Hemsedal IL

00:10:19

5

Ole Eirik Fuglehaug Ekrem

Lillehammer Skiklub

00:10:20

6

Jonas Kristiansen

Nittedal IL

00:10:20

7

Pål Åge Joten

Engerdal SP.kl

00:10:26

8

Terje Sveum

Vest-Torpa UL

00:11:01