Resultater 2018

Klikk for å laste ned .pdf

Resultater: Prolog 17.08.2018

Klasse J11/12

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Ida Øverli Støen

Lillehammer Skiklubb

00:06:52

 

 

 

 

Klasse J13/14

 

  Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Malin Hoelsveen

Raufoss IL Langrenn

00:04:57

2

Emma Klevenberg

Gjøvik Skiklubb

00:05:30

3

Ane Robøle Feri

Øystre Slidre IL

00:05:33

4

Vilde Marie Thon Christensen

Skrautvål IL

00:05:36

5

Hedda Nyhagen

Rogne IL

00:05:37

6

Anna Lysne Johansen

Bagn IL

00:05:43

7

Iselin Stangstuen Kjeldsberg

Vind IL

00:05:53

8

Sara Agnethe Granvang Tronrud

Nordre Land IL

00:06:04

 

 

 

 

Klasse J15/16

 

  Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Tuva Anine Brusveen-Jensen

Lyn Ski

00:07:05

2

Ingrid Dragerengen

Raufoss IL Langrenn

00:08:30

3

Lene Jøranli

Nordre Land IL

00:08:37

4

Eline Øversveen

Nordre Land IL

00:10:24

DNS

Mathilde Noreng

Nordre Land IL

--

 

 

 

 

Klasse G11/12

 

  Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Marius Granvold

Vind IL

00:05:55

2

Ludvig Lunde Ragnhildsløkken

Vind IL

00:06:06

3

Haldor Fauske Jørstad

Øystre Slidre IL

00:06:34

4

Vetle Østlien Evensen

Vind IL

00:06:47

5

Mikkel Lysne Johansen

Bagn IL

00:07:17

DNS

Mathias Wattum

Nordre Land IL

--

DNS

Sindre Jøranli

Torpa Ski

--

 

 

 

 

Klasse G13/14

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Mathias Hoelsveen

Raufoss IL Langrenn

00:07:24

2

Martin Jørstad Ringli

Øystre Slidre IL

00:07:29

3

Jørgen Skrindsrud Nordaas

Øystre Slidre IL

00:08:39

4

William Tømterud

Harestua IL

00:09:00

5

Magnus Bergsbakken

Etnedal Skilag

00:11:30

DNS

Jonatan Heimdal Korshavn

Nordre Land IL

--

 

 

 

 

Klasse G15/16

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Jakob Lundby

Østre Toten Skilag

00:06:46

2

Imre Sagbakken Myrland

Raufoss IL Langrenn

00:07:00

2

Peder Elias Nordseth

Snertingdal IF Ski

00:07:00

4

Per Ingvar Tollehaug

Eiker Skiklubb

00:07:14

5

Eskil Engdal

Vind IL

00:07:20

6

Jonas Hoelsveen

Raufoss IL Langrenn

00:07:26

7

Thomas Sørbøen

Bagn IL

00:07:35

8

Vetle Lysne Johansen

Bagn IL

00:07:39

9

Omund Lysne Kolsrud

Flåværingen IL

00:07:40

 

 

 

 

Klasse K17/18

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Eivor Melbybråten

Øystre Slidre IL

00:07:28

2

Janne Ballangrud Seierstad

Raufoss IL Langrenn

00:07:46

3

Andrine Fuglerud Flugstad

Gjøvik Skiklubb

00:07:52

4

Thea Snortheimsmoen

Vestre Slidre IL

00:07:58

5

Tuva Johnsen

Raufoss IL Langrenn

00:08:05

6

Maria Brenna

Skrautvål IL

00:08:21

7

Natascha Nina Silber

Vind IL

00:08:39

8

Kristina Moen

Moss Skiklubb

00:09:55

 

 

 

 

Klasse K19/20

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Dorthe Ballangrud Seierstad

Raufoss IL Langrenn

00:07:13

2

Karen Amalie Nordseth

Snertingdal IF Ski

00:07:28

3

Anette Berntsen

Vind IL

00:07:29

4

Ronja Håkenstad Evertsen

Øystre Slidre IL

00:07:30

5

Kristine Haanes Strandlie

Gjøvik Skiklubb

00:07:33

6

Thea Helene Linnerud Foss

Gjøvik Skiklubb

00:08:04

 

 

 

 

Klasse K Senior

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Margrete Røssum Dyrhovd

Krødsherad IL

00:07:10

2

Gina Flugstad Øistuen

Lyn Ski

00:07:11

3

Hilde Eide

Øystre Slidre IL

00:07:12

4

Elise Røer Drabløs

Bækkelagets SK

00:07:16

5

Marie Renée Sørum Gangsø

Svea Skilag

00:07:29

DNS

Hanna Ruud Barland

Lyn Ski

--

 

 

 

 

Klasse M17/18

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Vegard Thon

Etnedal Skilag

00:11:03

2

Martin Hetland Strand

Sandnes IL

00:11:05

3

Jonas Petterson

Østre Toten Skilag

00:11:14

4

Nils Henrik Kvale

Østre Toten Skilag

00:11:15

5

Markus Moen Riste

Østre Toten Skilag

00:11:26

6

Christian Thon Christensen

Skrautvål IL

00:11:33

7

Lars Lybekk Bertelrud

Bagn IL

00:11:39

8

Morten Ramstad

Gjøvik Skiklubb

00:11:42

9

Magnus Klevenberg

Gjøvik Skiklubb

00:11:54

10

Ivar Dragerengen

Raufoss IL Langrenn

00:12:10

11

Anders Alme Eng

Nordre Land IL

00:12:15

12

Lars Petter Frydenlund Fremstad

Gjøvik Skiklubb

00:12:17

13

Hermann Byfuglien Ulsrud

Gjøvik Skiklubb

00:12:26

 

 

 

 

Klasse M19/20

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Marius Viken Vesterås

Varde IL

00:10:46

2

Arngrim Sørumshaugen

Gjøvik Skiklubb

00:10:53

3

Anders Kolstadbakken

Rogne IL

00:11:06

4

Simen Granvold

Gjøvik Skiklubb

00:11:09

5

Jonas Kristiansen

Nittedal IL

00:11:10

6

Rune Hermundstad Grobakken

Rogne IL

00:11:13

7

Jo Eivind Nilsen

Øystre Slidre IL

00:11:30

8

Håkon Nyhagen

Rogne IL

00:11:45

 

 

 

 

Klasse M Senior

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Halvor Korbøl Thoner

Slåstad IL

00:10:28

2

Even Olaus Seeberg

Nittedal IL

00:10:46

3

Mart Kevin Polluste

EST

00:10:55

4

Henrik Gullikstad

Lillehammer Skiklubb

00:10:57

5

Ulrik Måbø

Lillehammer Skiklubb

00:11:08

6

Pål Åge Joten

Engerdal SP.kl

00:11:21

 

 

 

 

Resultater: motbakkeløp Spåtind opp 18.08.2018

Klasse J13/14

 

  Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

Tid etter

1

Malin Hoelsveen

Raufoss IL Langrenn

00:46:32

 

2

Emma Klevenberg

Gjøvik Skiklubb

00:52:17

00:05:45

3

Ane Robøle Feri

Øystre Slidre IL

00:55:51

00:09:19

4

Hedda Nyhagen

Rogne IL

01:00:57

00:14:25

5

Sara Agnethe Granvang Tronrud

Nordre Land IL

01:06:46

00:20:14

 

 

 

 

 

Klasse J15/16

 

  Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

Tid etter

1

Tuva Anine Brusveen-Jensen

Lyn Ski

00:45:45

 

2

Lene Jøranli

Nordre Land IL

00:55:22

00:09:37

3

Ingrid Dragerengen

Raufoss IL Langrenn

01:01:37

00:15:52

 

 

 

 

 

Klasse G11/12

 

  Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

Tid etter

1

Mikkel Lysne Johansen

Bagn IL

00:56:06

 

2

Haldor Fauske Jørstad

Øystre Slidre IL

00:58:26

00:02:23

3

Vetle Østlien Evensen

Vind IL

01:59:05

00:02:59

4

Ludvig Lunde Ragnhildsløkken

Vind IL

01:05:00

00:08:54

5

Marius Granvold

Vind IL

01:05:42

00:09:36

 

 

 

 

 

Klasse G13/14

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

Tid etter

1

Mathias Hoelsveen

Raufoss IL Langrenn

00:43:04

 

2

Martin Jørstad Ringli

Øystre Slidre IL

00:48:35

00:05:31

3

William Tømterud

Harestua IL

00:57:58

00:14:54

4

Jonatan Heimdal Korshavn

Nordre Land IL

01:23:20

00:40:16

 

 

 

 

 

Klasse G15/16

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

Tid etter

1

Imre Sagbakken Myrland

Raufoss IL Langrenn

00:44:17

 

2

Per Ingvar Tollehaug

Eiker Skiklubb

00:45,43

00:01:26

3

Jakob Lundby

Østre Toten Skilag

00:46:12

00:01:55

4

Peder Elias Nordseth

Snertingdal IF Ski

00:46:48

00:02:31

5

Eskil Engdal

Vind IL

00:47:01

00:02:44

6

Jonas Hoelsveen

Raufoss IL Langrenn

00:48:29

00:04:12

7

Omund Lysne Kolsrud

Bagn IL

00:51:50

00:07:33

8

Thomas Sørbøen

Bagn IL

00:54:42

00:10:25

9

Jens Nereng

Østre Toten Skilag

00:56:09

00:11:52

 

 

 

 

 

Klasse K17/18

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

Tid etter

1

Andrine Fuglerud Flugstad

Gjøvik Skiklubb

00:49:26

 

2

Janne Ballangrud Seierstad

Raufoss IL Langrenn

00:50:38

00:01:12

3

Tuva Johnsen

Raufoss IL Langrenn

00:52:06

00:02:40

4

Natascha Nina Silber

Vind IL

00:54:29

00:05:03

5

Kristina Moen

Moss Skiklubb

01:06:33

00:17:07

 

 

 

 

 

Klasse K19/20

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

Tid etter

1

Karen Amalie Nordseth

Snertingdal IF Ski

00:48:47

 

2

Dorthe Ballangrud Seierstad

Raufoss IL Langrenn

00:49:49

00:01:02

3

Kristine Haanes Strandlie

Gjøvik Skiklubb

00:51:12

00:02:40

4

Anette Berntsen

Vind IL

00:51:38

00:02:51

5

Ronja Håkenstad Evertsen

Øystre Slidre IL

00:53:11

00:04:24

6

Thea Helene Linnerud Foss

Gjøvik Skiklubb

00:53:35

00:04:48

 

 

 

 

 

Klasse K Senior

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

Tid etter

1

Elise Røer Drabløs

Bækkelagets SK

00:44:45

 

2

Marie Renée Sørum Gangsø

Svea Skilag

00:45:04

00:00:19

3

Hilde Eide

Øystre Slidre IL

00:47:49

00:03:04

4

Anita Håkenstad Evertsen

Øystre Slidre IL

00:48:06

00:03:21

5

Margrete Røssum Dyrhovd

Krødsherad IL

00:48:36

00:03:51

6

Janne Østlien

Vind IL

00:50:57

00:06:12

7

Gina Flugstad Øistuen

Lyn Ski

00:52:37

00:07:52

8

Anja Håkenstad Evertsen

Øystre Slidre IL

00:53:38

00:08:53

9

Ingrid Sørumshaugen

Gjøvik Skiklubb

00:55:20

00:10:35

10

Anna Margrete Tråve

Lærdal IL

01:00:32

00:15:47

 

 

 

 

 

Klasse K Mosjon 21 - 40 år

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

Tid etter

 

 

 

 

 

Klasse K Mosjon 41 ->

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

Tid etter

1

Gry Anita Lunde

Vind IL

01:02:37

 

2

Elisabeth Hoelsveen

Eina Sportsklubb

01:48:30

00:45:53

 

 

 

 

 

Klasse M17/18

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

Tid etter

1

Markus Moen Riste

Østre Toten Skilag

00:41:43

 

2

Vegard Thon

Etnedal Skilag

00:42:53

00:01:10

3

Nils Henrik Kvale

Østre Toten Skilag

00:43:07

00:01:24

4

Lars Petter Frydenlund Fremstad

Gjøvik Skiklubb

00:43:40

00:01:57

5

Martin Hetland Strand

Sandnes IL

00:44:21

00:02:38

6

Jonas Petterson

Østre Toten Skilag

00:44:25

00:02:42

7

Magnus Klevenberg

Gjøvik Skiklubb

00:44:36

00:02:53

8

Morten Ramstad

Gjøvik Skiklubb

00:46:26

00:04:43

9

Herman Byfuglien Ulsrud

Gjøvik Skiklubb

00:49:04

00:07:21

10

Sigurd Mjølstad-Svendsen

Gjøvik Skiklubb

00:49:12

00:07:29

11

Anders Alme Eng

Nordre Land IL

00:50:43

00:09:00

12

Ivar Dragerengen

Raufoss IL Langrenn

00:52:34

00:10:51

 

 

 

 

 

Klasse M19/20

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

Tid etter

1

Marius Viken Vesterås

Varde IL

00:39:29

 

2

Jonas Kristiansen

Nittedal IL

00:40:40

00:01:11

3

Ansgar Evensen

-

00:41:56

00:02:27

4

Arngrim Sørumshaugen

Gjøvik Skiklubb

00:42:17

00:02:48

5

Simen Granvold

Gjøvik Skiklubb

00:42:45

00:03:16

6

Rune Hermundstad Grobakken

Rogne IL

00:44:35

00:05:06

7

Håkon Nyhagen

Rogne IL

00:47:34

00:08:05

 

 

 

 

 

Klasse M Senior

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

Tid etter

1

Jon Rolf Skamo Hope

Hyen IL

00:36:20

 

2

Halvor Korbøl Thoner

Slåstad IL

00:39:38

00:03:18

3

Even Olaus Seeberg

Nittedal IL

00:40:04

00:03:44

4

Ulrik Måbø

Lillehammer Skiklubb

00:40:55

00:04:35

5

Pål Åge Joten

Engerdal SP.kl.

00:43:23

00:07:03

6

Ole Eirik Fuglehaug Ekrem

Lillehammer Skiklubb

00:44:21

00:08:01

7

Mart Kevin Polluste

EST

00:45:02

00:08:42

8

Stian Bergersen

Asker Skiklubb

00:46:00

00:09:40

9

Knut Lium

Nordre Land FIK

00:47:55

00:11:35

 

 

 

 

 

Klasse M Mosjon 21 - 40 år

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

Tid etter

 

 

 

 

 

Klasse M Mosjon 41 -> år

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

Tid etter

1

Arnfinn Nereng

Benteler BIL

00:56:12

 

2

Ole Henrik Evensen

Vind IL

00:59:47

00:03:35

 

 

 

 

 

Resultater: Skiathlon 19.08.2018

Klasse J13/14

 

  Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Malin Hoelsveen

Raufoss IL Langrenn

00:38:10

2

Emma Klevenberg

Gjøvik Skiklubb

00:41:55

3

Hedda Nyhagen

Rogne IL

00:43:27

4

Ane Robøle Feri

Øystre Slidre IL

00:44:07

5

Vilde Marie Thon Christensen

Skrautvål IL

00:45:04

6

Iselin Stangstuen Kjeldsberg

Vind IL

00:45:37

7

Sara Agnethe Granvang Tronrud

Nordre Land IL

00:49:19

 

 

 

 

Klasse J15/16

 

  Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Tuva Anine Brusveen-Jensen

Lyn Ski

00:36:18

2

Lene Jøranli

Nordre Land IL

00:43:40

3

Ingrid Dragerengen

Raufoss IL Langrenn

00:44:23

4

Eline Øversveen

Nordre Land IL

00:56:47

 

 

 

 

Klasse G11/12

 

  Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Marius Granvold

Vind IL

00:47:43

2

Ludvig Lunde Ragnhildsløkken

Vind IL

00:48:25

3

Vetle Østlien Evensen

Vind IL

00:52:23

 

 

 

 

Klasse G13/14

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Martin Jørstad Ringli

Øystre Slidre IL

00:37:46

2

Mathias Hoelsveen

Raufoss IL Langrenn

00:38:25

3

Sindre Østlien Evensen

Vind IL

00:41:49

4

William Tømterud

Harestua IL

00:46:02

5

Knut Georg Øistad

Nordre Land IL

00:46:58

6

Jonatan Heimdal Korshavn

Nordre Land IL

00:51:14

 

 

 

 

Klasse G15/16

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Jakob Lundby

Østre Toten Skilag

00:34:53

2

Imre Sagbakken Myrland

Raufoss IL Langrenn

00:35:21

2

Peder Elias Nordseth

Snertingdal IF Ski

00:35:48

4

Per Ingvar Tollehaug

Eiker Skiklubb

00:36:13

5

Eskil Engdal

Vind IL

00:36:59

6

Jonas Hoelsveen

Raufoss IL Langrenn

00:38:39

 

 

 

 

Klasse K17/18

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Andrine Fuglerud Flugstad

Gjøvik Skiklubb

01:31:00

2

Eivor Melbybråten

Øystre Slidre IL

01:35:27

3

Janne Ballangrud Seierstad

Raufoss IL Langrenn

01:38:27

4

Tuva Johnsen

Raufoss IL Langrenn

01:43:45

5

Natascha Nina Silber

Vind IL

01:53:54

 

 

 

 

Klasse K19/20

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Dorthe Ballangrud Seierstad

Raufoss IL Langrenn

01:29:13

2

Kristine Haanes Strandlie

Gjøvik Skiklubb

01:30:38

3

Anette Berntsen

Vind IL

01:30:49

4

Karen Amalie Nordseth

Snertingdal IF Ski

01:32:11

5

Ronja Håkenstad Evertsen

Øystre Slidre IL

01:41:13

6

Thea Helene Linnerud Foss

Gjøvik Skiklubb

01:42:26

 

 

 

 

Klasse K Senior

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Margrete Røssum Dyrhovd

Krødsherad IL

00:07:10

2

Gina Flugstad Øistuen

Lyn Ski

00:07:11

3

Hilde Eide

Øystre Slidre IL

00:07:12

4

Elise Røer Drabløs

Bækkelagets SK

00:07:16

5

Marie Renée Sørum Gangsø

Svea Skilag

00:07:29

DNS

Hanna Ruud Barland

Lyn Ski

--

 

 

 

 

Klasse M17/18

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Nils Henrik Kvale

Østre Toten Skilag

01:17:17

2

Martin Hetland Strand

Sandnes IL

01:18:03

3

Vegard Thon

Etnedal Skilag

01:18:07

4

Jonas Petterson

Østre Toten Skilag

01:19:17

5

Sigurd Mjøldstad-Svendsen

Gjøvik Skiklubb

01:23:28

6

Morten Ramstad

Gjøvik Skiklubb

01:24:06

7

Hermann Byfuglien Ulsrud

Gjøvik Skiklubb

01:28:29

8

Christian Thon Christensen

Skrautvål IL

01:28:50

9

Markus Moen Riste

Østre Toten Skilag

01:28:55

10

Ivar Dragerengen

Raufoss IL Langrenn

01:31:18

11

Lars Petter Frydenlund Fremstad

Gjøvik Skiklubb

01:34:15

12

Magnus Klevenberg

Gjøvik Skiklubb

01:34:18

 

 

 

 

Klasse M19/20

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Ansgar Evensen

-

01:14:28

2

Sander André UV

-

01:14:31

3

Simen Frantzen Øiseth

-

01:14:37

4

Kristoffer Alm Karsrud

-

01:14:42

5

Sondre Haneberg

-

01:14:58

6

Arngrim Sørumshaugen

Gjøvik Skiklubb

01:15:15

7

Marius Viken Vesterås

Varde IL

01:17:09

8

Jonas Kristiansen

Nittedal IL

01:17:59

9

Simen Granvold

Gjøvik Skiklubb

01:21:48

10

Anders Kolstadbakken

Rogne IL

01:22:25

11

Rune Hermundstad Grobakken

Rogne IL

01:24:43

 

 

 

 

Klasse M Senior

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Jon Rolf Skamo Hope

Hyen IL

01:09:36

2

Trym Halbjørhus Fikke

-

01:10:18

3

Henrik Gullikstad

Lillehammer Skiklubb

01:12:45

4

Halvor Korbøl Thoner

Slåstad IL

01:12:55

5

Mart Kevin Polluste

EST

01:14:08

6

Even Olaus Seeberg

Nittedal IL

01:14:34

7

Sondre Bollum

-

01:14:46

8

Ulrik Måbø

Lillehammer Skiklubb

01:14:49

9

Pål Åge Joten

Engerdal SP.kl

01:14:52

10

Ole Eirik Fuglehaug Ekrem

Lillehammer Skiklubb

01:23:20

 

 

 

 

Resultater sammenlagt 2018

Klasse J15/16

 

  Nr.

Navn

Klubb

Poeng

1

Tuva Anine Brusveen-Jensen

Lyn Ski

300

2

Lene Jøranli

Nordre Land IL

124

3

Ingrid Dragerengen

Raufoss IL Langrenn

108

 

 

 

 

Klasse G15/16

 

Nr.

Navn

Klubb

Poeng

1

Jakob Lundby

Østre Toten Skilag

250

2

Imre Sagbakken Myrland

Raufoss IL Langrenn

240

2

Peder Elias Nordseth

Snertingdal IF Ski

185

4

Per Ingvar Tollehaug

Eiker Skiklubb

160

5

Eskil Engdal

Vind IL

130

6

Jonas Hoelsveen

Raufoss IL Langrenn

112

 

 

 

 

Klasse K17/20

 

Nr.

Navn

Klubb

Poeng

1

Dorthe Ballangrud Seierstad

Raufoss IL Langrenn

260

2

Karen Amalie Nordseth

Snertingdal IF Ski

225

3

Kristine Haanes Strandlie

Gjøvik Skiklubb

165

4

Andrine Fuglerud Flugstad

Gjøvik Skiklubb

162

5

Anette Berntsen

Vind IL

150

6

Janne Ballangrud Seierstad

Raufoss IL Langrenn

122

7

Ronja Håkenstad Evertsen

Øystre Slidre IL

109

8

Tuva Johnsen

Raufoss IL Langrenn

86

9

Thea Helene Linnerud Foss

Gjøvik Skiklubb

84

10

Natascha Nina Silber

Vind IL

70

 

 

 

 

Klasse K Senior

 

Nr.

Navn

Klubb

Poeng

1

Elise Røer Drabløs

Bækkelagets SK

250

2

Margrete Røssum Dyrhovd

Krødsherad IL

225

 

 

 

 

Klasse M17/20

 

Nr.

Navn

Klubb

Poeng

1

Marius Viken Vesterås

Varde IL

236

2

Arngrim Sørumshaugen

Gjøvik Skiklubb

165

3

Jonas Kristiansen

Nittedal IL

145

4

Vegard Thon

Etnedal Skilag

120

5

Martin Hetland Strand

Sandnes IL

102

6

Simen Granvold

Gjøvik Skiklubb

100

7

Markus Moen Riste

Østre Toten Skilag

95

8

Nils Henrik Kvale

Østre Toten Skilag

90

9

Jonas Petterson

Østre Toten Skilag

75

10

Rune Hermundstad Grobakken

Rogne IL

68

11

Lars Petter Frydenlund Fremstad

Gjøvik Skiklubb

49

11

Morten Ramstad

Gjøvik Skiklubb

49

13

Magnus Klevenberg

Gjøvik Skiklubb

42

14

Hermann Byfuglien Ulsrud

Gjøvik Skiklubb

38

15

Ivar Dragerengen

Raufoss IL Langrenn

36

 

 

 

 

Klasse M Senior

 

Nr.

Navn

Klubb

Poeng

1

Halvor Korbøl Thoner

Slåstad IL

230

2

Even Olaus Seeberg

Nittedal IL

180

3

Mart Kevin Polluste

EST

141

4

Ulrik Måbø

Lillehammer Skiklubb

127

5

Pål Åge Joten

Engerdal SP.kl

114

 

 

 

 

Copyright©2019 Synnfjell Arrangementer SA
Web-redaktør/ansvarlig: Syver Øistuen

Webmaster: