Resultater 2017

Klikk for å laste ned .pdf

Resultater: prolog 18.08.2017

Klasse J11/12

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Sara Agnethe Granvang Tronrud

Nordre Land IL

00:07:43

2

Malin Olsen

Nordre Land IL

00:09:01

3

Anne Birgit Dokken

Nordre Land IL

00:09:56

 

 

 

 

Klasse J13/14

 

  Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Hedda Nyhagen

Rogne IL

00:05:59

2

Iselin Stangstuen Kjeldsberg

Vind IL

00:06:14

3

Ane Robøle Feri

Øystre Slidre IL

00:06:14

4

Vilde Marie Thon Christensen

Skrautvål IL

00:06:22

5

Jessica Birgit Silber

Vind IL

00:06:32

6

Lene Jøranli

Nordre Land IL

00:06:38

7

Selma Byfuglien Ulsrud

Gjøvik Skiklubb

00:07:01

8

Caren Moen Ringen

Vind IL

00:07:11

 

 

 

 

Klasse J15/16

 

  Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Eivor Melbybråten

Øystre Slidre IL

00:08:04

2

Andrine Fuglerud Flugstad

Gjøvik Skiklubb

00:08:36

3

Janne Ballangrud Seierstad

Raufoss IL Langrenn

00:08:52

4

Thea Olsen

Nordre Land IL

00:09:35

5

Ingrid Dragerengen

Raufoss IL Langrenn

00:09:46

 

 

 

 

Klasse G11/12

 

  Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Sindre Østlien Evensen

Vind IL

00:06:17

2

Magnus Moslett Evensen

Raufoss IL Langrenn

00:06:53

3

Kristoffer Koll

Torpa Ski

00:07:13

4

Marius Granvold

Gjøvik Skiklubb

00:07:44

 

 

 

 

Klasse G13/14

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Eskil Engdal

Vind IL

00:07:43

2

Martin Jørstad Ringli

Øystre Slidre IL

00:08:07

3

Tobias Gigstad Bergene

Skrautvål IL

00:09:16

4

Jonatan Heimdal Korshavn

Nordre Land IL

00:09:58

 

 

 

 

Klasse G15/16

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Vegard Thon

Etnedal Skilag

00:07:08

2

Jakob Lundby

Østre Toten Skilag

00:07:20

3

Christian Thon Christensen

Skrautvål IL

00:07:35

4

Erlend Andersen

Åslia Skilag

00:07:42

5

Herman Byfuglien Ulsrud

Gjøvik Skiklubb

00:07:49

6

Brage Sømoen

Vang Skiløperforening

00:07:53

7

Per Ingvar Tollehaug

Vestfossen IF

00:07:58

8

Anders Alme Eng

Nordre Land IL

00:08:24

9

Hans Kristian Dokken

Nordre Land IL

00:09:32

 

 

 

 

Klasse K17/18

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Anette Berntsen

Vind IL

00:08:01

2

Kristine Haanes Strandlie

Gjøvik Skiklubb

00:08:16

3

Thea Snortheimsmoen

Vestre Slidre IL

00:08:18

4

Siri Vestengen

Nittedal IL

00:08:41

5

Thea Helene Linnerud Foss

Gjøvik Skiklubb

00:08:50

6

Anita Bueno Lindmoen

Raufoss IL Langrenn

00:08:54

7

Maria Brenna

Skrautvål IL

00:09:19

8

Johanne Lunde Ragnhildsløkken

Vind IL

00:09:23

9

Natascha Nina Silber

Vind IL

00:09:26

 

 

 

 

Klasse K19/20

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Mathilde Skjærdalen Myhrvold

Vind IL

00:07:14

2

Dorthe Ballangrud Seierstad

Raufoss IL Langrenn

00:07:45

 

 

 

 

Klasse K Senior

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Kristine Alm Karsrud

Raufoss IL Langrenn

00:07:44

2

Margrete Røssum Dyrhovd

Team Synnfjell

00:07:49

3

Gina Flugstad Øistuen

Lyn Ski

00:07:55

4

Sofie Nordsveen Hustad

Lillehammer Skiklubb

00:08:02

5

Pauline Johnsen Sjøvold

Team Synnfjell

00:08:58

 

 

 

 

Klasse M17/18

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Arngrim Sørumshaugen

Gjøvik Skiklubb

00:11:37

2

Christian Opsahl Eriksen

Vind IL

00:11:42

3

Simen Granvold

Gjøvik Skiklubb

00:12:12

4

Eirik Seegård

Gjøvik Skiklubb

00:12:18

5

Mathias Bjerregård Haugnes

Raufoss IL Langrenn

00:12:19

6

Ivar Dragerengen

Raufoss IL Langrenn

00:12:29

7

Bendik Lae Steinsrud

Raufoss IL Langrenn

00:12:32

8

Morten Ramstad

Gjøvik Skiklubb

00:12:47

9

Rune Hermundstad Grobakken

Rogne IL

00:12:56

10

Markus Moen Riste

Østre Toten Skilag

00:13:01

11

Petter Lindmoen

Raufoss IL Langrenn

00:14:47

12

Nils Henrik Kvale

Østre Toten Skilag

00:15:02

 

 

 

 

Klasse M19/20

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Håvard Moseby

Kjelsås IL

00:10:47

2

Fredrik Fuglerud Flugstad

Gjøvik Skiklubb

00:11:29

3

Thomas Stangjordet

Raufoss IL Langrenn

00:11:36

4

Kristoffer Seegaard

Gjøvik Skiklubb

00:11:46

5

Andreas Bossum

Søre Ål IL

00:11:46

6

Marius Viken Vesterås

Varde IL

00:11:49

7

Kristian Jakobsen

Gjøvik Skiklubb

00:11:52

8

Vidar Brenna

Skrautvål IL

00:13:06

 

 

 

 

Klasse M Senior

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Erling Moseby

Kjelsås IL

00:11:20

2

Lars Norheim Christiansen

Botne SK

00:13:15

3

Kristian Johansen

IF Kilkameratene

00:14:11

 

 

 

 

Resultater: Motbakkeløp Spåtind opp 19.08.2017

Klasse J13/14

 

  Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

Tid etter

1

Jessica Birgit Silber

Vind IL

00:58:32

 

2

Lene Jøranli

Nordre Land IL

00:58:50

00:00:18

3

Ane Robøle Feri

Øystre Slidre IL

01:01:31

00:02:59

4

Hedda Nyhagen

Rogne IL

01:05:56

00:07:24

5

Vilde Marie Thon Christensen

Skrautvål IL

01:14:07

00:15:35

6

Selma Byfuglien Ulsrud

Gjøvik Skiklubb

01:15:23

00:16:51

 

 

 

 

 

Klasse J15/16

 

  Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

Tid etter

1

Eivor Melbybråten

Øystre Slidre IL

00:51:04

 

2

Andrine Fuglerud Flugstad

Gjøvik Skiklubb

00:53:28

00:02:24

3

Janne Ballangrud Seierstad

Raufoss IL Langrenn

00:55:33

00:04:29

4

Thea Olsen

Nordre Land IL

01:12:06

00:21:05

 

 

 

 

 

Klasse G11/12

 

  Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

Tid etter

1

Magnus Moslett Evensen

Raufoss IL Langrenn

00:58:32

 

2

Sindre Østlien Evensen

Vind IL

00:59:17

00:00:45

3

Marius Granvold

Gjøvik Skiklubb

01:05:55

00:07:23

4

Kristoffer Koll

Torpa Ski

01:12:30

00:13:58

5

Ludvig Lunde Ragnhildsrud

Vind IL

01:14:33

00:16:01

 

 

 

 

 

Klasse G13/14

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

Tid etter

1

Eskil Engdal

Vind IL

00:48:56

 

2

Martin Jørstad Ringli

Øystre Slidre IL

00:51:04

00:02:08

 

 

 

 

 

Klasse G15/16

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

Tid etter

1

Per Ingvar Tollehaug

Vestfossen IF

00:45:03

 

2

Vegard Thon

Etnedal Skilag

00:47:28

00:02:25

3

Erlend Andersen

Åslia Skilag

00:49:49

00:04:46

4

Jakob Lundby

Østre Toten Skilag

00:50:54

00:05:51

5

Christian Thon Christensen

Skrautvål IL

00:54:40

00:09:37

6

Anders Alme Eng

Nordre Land IL

00:54:47

00:09:44

7

Brage Sømoen

Vang Skiløperforening

00:55:55

00:10:52

8

Herman Byfuglien Ulsrud

Gjøvik Skiklubb

01:00:53

00:15:50

 

 

 

 

 

Klasse K17/18

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

Tid etter

1

Kristine Haanes Strandlie

Gjøvik Skiklubb

00:51:33

 

2

Anette Berntsen

Vind IL

00:52:58

00:01:25

3

Natascha Nina Silber

Vind IL

00:54:20

00:02:47

4

Anita Bueno Lindmoen

Raufoss IL Langrenn

00:55:30

00:03:57

5

Thea Helene Linnerud Foss

Gjøvik Skiklubb

00:55:36

00:04:03

6

Siri Vestengen

Nittedal IL

00:57:10

00:05:37

7

Thea Snortheimsmoen

Vestre Slidre IL

00:58:31

00:06:58

8

Johanne Lunde Ragnhildsløkken

Vind IL

01:01:44

00:10:11

 

 

 

 

 

Klasse K19/20

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

Tid etter

1

Mathilde Skjærdalen Myhrvold

Vind IL

00:45:17

 

2

Dorthe Ballangrud Seierstad

Raufoss IL Langrenn

00:54:01

00:08:44

 

 

 

 

 

Klasse K Senior

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

Tid etter

1

Sofie Nordsveen Hustad

Lillehammer Skiklubb

00:46:59

 

2

Julie Synnøve Ensrud

Trøsken IL

00:51:12

00:04:13

3

Margrete Røssum Dyrhovd

Team Synnfjell

00:51:16

00:04:17

4

Kristine Alm Karsrud

Raufoss IL Langrenn

00:57:26

00:10:27

 

 

 

 

 

Klasse K Mosjon 21 - 40 år

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

Tid etter

1

Christine Falck Pedersen

Sørbråten IL

01:03:40

 

 

 

 

 

 

Klasse K Mosjon 41 ->

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

Tid etter

1

Marte Heilemann

Sørbråten IL

01:05:22

 

2

Gry Anita Lunde

Vind IL

01:12:50

00:07:28

 

 

 

 

 

Klasse M17/18

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

Tid etter

1

Ansgar Evensen

Vind IL

00:41:37

 

2

Kristoffer Alm Karsrud

Raufoss IL Langrenn

00:41:57

00:00:20

3

Markus Moen Riste

Østre Toten Skilag

00:42:46

00:01:09

4

Christian Opsahl Eriksen

Vind IL

00:44:20

00:02:43

5

Arngrim Sørumshaugen

Gjøvik Skiklubb

00:44:36

00:02:59

6

Mathias Bjerregård Haugnes

Raufoss IL Langrenn

00:45:04

00:03:27

7

Håkon Nyhagen

Rogne IL

00:46:38

00:05:01

8

Morten Ramstad

Gjøvik Skiklubb

00:48:09

00:06:32

9

Nils Henrik Kvale

Østre Toten Skilag

00:48:24

00:06:47

10

Bendik Lae Steinsrud

Raufoss IL Langrenn

00:50:24

00:08:47

11

Ivar Dragerengen

Raufoss IL Langrenn

00:52:35

00:10:58

12

Petter Lindmoen

Raufoss IL Langrenn

00:55:23

00:13:46

DNF

Simen Granvold

Gjøvik Skiklubb

--

--

 

 

 

 

 

Klasse M19/20

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

Tid etter

1

Håvard Moseby

Kjelsås IL

00:39:18

 

2

Fredrik Fuglerud Flugstad

Gjøvik Skiklubb

00:41:38

00:02:20

3

Marius Viken Vesterås

Varde IL

00:42:31

00:03:13

4

Thomas Stangjordet

Raufoss IL Langrenn

00:43:19

00:04:01

5

Kristian Jakobsen

Gjøvik Skiklubb

00:43:47

00:04:29

6

Trym Stensvold

Nesodden IF - Ski

00:45:42

00:06:24

7

Andreas Bossum

Søre Ål IL

00:48:18

00:09:00

DNF

Kristoffer Seegaard

Gjøvik Skiklubb

--

--

 

 

 

 

 

Klasse M Senior

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

Tid etter

1

Erling Moseby

Kjelsås IL

00:37:34

 

2

Ulrik Måbø

Lillehammer Skiklubb

00:40:45

00:03:11

3

Lars Norheim Christiansen

Botne SK

00:45:11

00:07:37

4

Knut Einar Jakobsen

Gjøvik Skiklubb

00:46:17

00:08:43

5

Kristian Johansen

IF Kilkameratene

00:50:55

00:13:21

6

Hans Lysen

Søndre Land Friidrett

00:57:29

00:19:55

 

 

 

 

 

Klasse M Mosjon 21 - 40 år

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

Tid etter

1

Lars Katzenmeier

Sørbråten IL

00:57:02

 

DNF

Jan Egil Kleven

Tverrelvdalen IL

--

--

 

 

 

 

 

Klasse M Mosjon 41 -> år

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

Tid etter

1

Ole Henrik Evensen

Vind IL

00:59:17

 

 

 

 

 

 

Resultater: Multisport 20.08.2017

Klasse J11/12

 

Nr.

Navn

1. mellomtid

2. mellomtid

Sluttid

1

Sara Agnethe Granvang Tronrud

00:20:22

 

00:52:20

 

 

 

 

 

Klasse J13/14

 

Nr.

Navn

1. mellomtid

2. mellomtid

Sluttid

1

Jessica Birgit Silber

00:16:55

 

00:44:54

2

Lene Jøranli

00:17:43

 

00:45:28

3

Iselin Stangstuen Kjeldsberg

00:17:47

 

00:47:15

4

Ane Robøle Feri

00:18:20

 

00:47:24

5

Vilde Marie Thon Christensen

00:18:09

 

00:50:38

 

 

 

 

 

Klasse J15/16

 

  Nr.

Navn

1. mellomtid

2. mellomtid

Sluttid

1

Eivor Melbybråten

00:14:13

 

00:37:05

2

Janne Ballangrud Seierstad

00:14:53

 

00:40:49

3

Andrine Fuglerud Flugstad

00:15:08

 

00:41:14

4

Thea Olsen

00:16:37

 

00:45:57

 

 

 

 

 

Klasse G11/12

 

  Nr.

Navn

1. mellomtid

2. mellomtid

Sluttid

1

Marius Granvold

00:20:24

 

00:50:14

 

 

 

 

 

Klasse G13/14

 

Nr.

Navn

1. mellomtid

2. mellomtid

Sluttid

1

Eskil Engdal

00:13:20

 

00:36:58

2

Martin Jørstad Ringli

00:14:38

 

00:38:20

3

Tobias Gigstad-Bergene

00:17:44

 

00:45:52

4

Jonatan Heimdal Korshavn

00:18:54

 

00:53:24

 

 

 

 

 

Klasse G15/16

 

Nr.

Navn

1. mellomtid

2. mellomtid

Sluttid

1

Vegard Thon

00:13:00

 

00:34:34

2

Jakob Lundby

00:13:00

 

00:34:45

3

Erlend Andersen

00:13:00

 

00:34:49

4

Per Ingvar Tollehaug

00:14:32

 

00:36:25

5

Brage Sømoen

00:13:40

 

00:36:57

6

Oskar Lunde Ragnhildsløkken

00:13:02

 

00:37:24

7

Christian Thon Christensen

00:13:18

 

00:40:24

8

Anders Alme Eng

00:15:07

 

00:42:06

 

 

 

 

 

Klasse K17/18

 

Nr.

Navn

1. mellomtid

2. mellomtid

Sluttid

1

Anette Berntsen

00:26:16

01:12:50

01:46:38

2

Kristine Haanes Strandlie

00:25:47

01:14:19

01:48:16

3

Thea Helene Linnerud Foss

00:27:28

01:15:27

01:53:44

4

Anita Bueno Lindmoen

00:28:56

01:19:07

01:55:55

5

Siri Vestengen

00:27:27

01:18:48

02:00:48

6

Natascha Nina Silber

00:30:28

01:28:13

02:05:19

DNF

Johanne Lunde Ragnhildsløkken

00:30:05

01:29:21

- -

 

 

 

 

 

Klasse K19/20

 

Nr.

Navn

1. mellomtid

2. mellomtid

Sluttid

1

Mathilde Skjærdalen Myhrvold

00:23:44

01:10:39

01:41:36

2

Dorthe Ballangrud Seierstad

00:25:47

01:12:53

01:49:40

 

 

 

 

 

Klasse K Senior

 

Nr.

Navn

1. mellomtid

2. mellomtid

Sluttid

1

Margrete Røssum Dyrhovd

00:24:15

01:06:50

01:42:24

2

Kristine Alm Karsrud

00:25:37

01:15:47

01:53:26

 

 

 

 

 

Klasse K Stafett

 

Nr.

Navn

1. mellomtid

2. mellomtid

Sluttid

1

Anita Haugen

00:28:30

 

 

1

Marita Klevmoen

 

01:08:33

 

1

Helen Bakke Klemoen

 

 

01:44:56

 

 

 

 

 

Klasse M17/18

 

Nr.

Navn

1. mellomtid

2. mellomtid

Sluttid

1

Christian Opsahl Eriksen

00:27:54

01:04:27

01:36:00

2

Håkon Nyhagen

00:28:06

01:07:15

01:39:00

3

Simen Granvold

00:27:04

01:08:36

01:40:07

4

Arngrim Sørumshaugen

00:28:37

01:08:34

01:41:28

5

Markus Moen Riste

00:30:44

01:12:00

01:44:03

6

Petter Lindmoen

00:29:44

01:09:06

01:46:44

7

Ivar Dragerengen

00:30:44

01:14:57

01:50:53

8

Morten Ramstad

00:32:53

01:14:58

01:51:24

9

Bendik Lae Steinsrud

00:30:44

01:18:07

01:52:58

DNF

Eirik Seegaard

00:27:40

01:10:06

--

 

 

 

 

 

Klasse M19/20

 

Nr.

Navn

1. mellomtid

2. mellomtid

Sluttid

1

Håvard Moseby

00:26:00

01:01:42

01:30:33

2

Marius Viken Vesterås

00:26:20

01:05:38

01:35:35

3

Emil Robert Book Bratbak

00:26:21

01:05:45

01:35:56

4

Fredrik Fuglerud Flugstad

00:27:26

01:07:14

01:38:42

5

Thomas Stangjordet

00:28:37

01:10:19

01:40:13

6

Kristian Jakobsen

00:27:25

01:13:24

01:42:18

 

 

 

 

 

Klasse M Senior

 

Nr.

Navn

1. mellomtid

2. mellomtid

Sluttid

1

Erling Moseby

00:26:00

00:59:19

01:27:11

2

Kristian Johansen

00:33:57

01:17:03

01:51:08

 

 

 

 

 

Klasse M Stafett

 

Nr.

Navn

1. mellomtid

2. mellomtid

Sluttid

1

Hans Petter Lykkja

00:29:01

 

 

1

Terje Sveum

 

01:06:30

 

1

Andreas Nordby

 

 

01:36:03

2

Thomas Bjørnerud

00:30:33

 

 

2

Kristian Finstuen

 

01:07:37

 

2

Knut Lium

 

 

01:36:52

 

 

 

 

 

Resultater sammenlagt 2017

Klasse J 11 - 16

 

Nr.

Navn

Klubb

Poeng

1

Eivor Melbybråten

Øystre Slidre IL

300

2

Andrine Fuglerud Flugstad

Gjøvik Skiklubb

220

3

Janne Ballangrud Seierstad

Raufoss IL Langrenn

200

4

Jessica Birgit Silber

Vind IL

126

5

Ane Robøle Feri

Øystre Slidre IL

117

6

Lene Jøranli

Nordre Land IL

114

7

Thea Olsen

Nordre Land IL

108

8

Vilde Marie Thon Christensen

Skrautvål IL

94

 

 

 

 

Klasse G 11 - 16

 

  Nr.

Navn

Klubb

Poeng

1

Vegard Thon

Etnedal Skilag

280

2

Jakob Lundby

Østre Toten Skilag

205

3

Per Ingvar Tollehaug

Vestfossen IF

182

4

Erlend Andersen

Åslia Skilag

160

5

Eskil Engdal

Vind IL

145

6

Christian Thon Christensen

Skrautvål IL

125

7

Brage Sømoen

Vang Skiløperforening

110

8

Martin Jørstad Ringli

Øystre Slidre IL

101

9

Anders Alme Eng

Nordre Land IL

84

10

Marius Granvold

Gjøvik Skiklubb

56

 

 

 

 

Klasse K 17 - 20

 

Nr.

Navn

Klubb

Poeng

1

Mathilde Skjærdalen Myhrvold

Vind IL

300

2

Anette Berntsen

Vind IL

200

3

Kristine Haanes Strandlie

Gjøvik Skiklubb

190

4

Dorthe Ballangrud Seierstad

Raufoss IL Langrenn

180

5

Thea Helene Linnerud Foss

Gjøvik Skiklubb

117

6

Anita Bueno Lindmoen

Raufoss IL Langrenn

112

7

Siri Vestengen

Nittedal IL

108

8

Natascha Nina Silber

Vind IL

101

 

 

 

 

Klasse K Senior

 

Nr.

Navn

Klubb

Poeng

1

Margrete Røssum Dyrhovd

Team Synnfjell

240

2

Kristine Alm Karsrud

Raufoss IL Langrenn

230

 

 

 

 

Klasse M 17 - 20

 

Nr.

Navn

Klubb

Poeng

1

Håvard Moseby

Kjelsås IL

300

2

Fredrik Fuglerud Flugstad

Gjøvik Skiklubb

185

3

Marius Viken Vesterås

Varde IL

157

4

Thomas Stangjordet

Raufoss IL Langrenn

128

5

Christian Opsahl Eriksen

Vind IL

124

6

Arngrim Sørumshaugen

Gjøvik Skiklubb

105

7

Kristian Jakobsen

Gjøvik Skiklubb

87

8

Markus Moen Riste

Østre Toten Skilag

78

9

Ivar Dragerengen

Raufoss IL Langrenn

51

9

Morten Ramstad

Gjøvik Skiklubb

51

11

Petter Lindmoen

Raufoss IL Langrenn

46

11

Bendik Lae Steinsrud

Raufoss IL Langrenn

46

 

 

 

 

Klasse M Senior

 

Nr.

Navn

Klubb

Sluttid

1

Erling Moseby

Kjelsås IL

300

2

Kristian Johansen

IF Kilkameratene

185

 

 

 

 

Copyright©2019 Synnfjell Arrangementer SA
Web-redaktør/ansvarlig: Syver Øistuen

Webmaster: